Przyjazd

08
kwi 2020

Wyjazd

09
kwi 2020

Nasza kuchnia

Nasza
kuchnia

W hotelowym menu znajdują się potrawy z różnych zakątków świata. Będziesz mógł skosztować dań z krajów Ameryki, Azji i Europy, w tym także z Polski. Utalentowany Szef Kuchni - Michał Rutka, zaspokoi Twoje oczekiwania kulinarne potrawami przyrządzonymi zawsze ze świeżych i najwyższej jakości produktów.

Nasza kuchnia

Negresco
Bar

Doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu w dobrym towarzystwie i przyjaznej, nieformalnej atmosferze. Kolorowe wnętrza Negresco Bar zapraszają nie tylko Gości hotelowych ale również mieszkańców Krakowa. Usiądź w wygodnym fotelu i ciesz się aromatem małej czarnej lub zrelaksuj się przy szklaneczce czegoś mocniejszego. W naszej przystępnej cenowo karcie barowej na pewno znajdziesz coś dla siebie.

godziny otwarcia Negresco Bar 12:00 - 24:00

Bufet pełny
smakowitości

Każdego poranka przywitamy Cię pysznym śniadaniem, które zapewni Ci energię na resztę dnia. Na naszym różnorodnym bufecie śniadaniowym na pewno znajdziesz coś dla siebie. Duży wybór pieczywa, wyselekcjonowane sery i wędliny, jajka w różnej postaci, świeże warzywa i owoce, aromatyczna kawa i wiele innych produktów - sam zdecyduj na co masz ochotę. A wszystko to podane z uśmiechem w naszych niezwykłych, designerskich wnętrzach.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij