Przyjazd

08
gru 2021

Wyjazd

09
gru 2021

Nasza kuchnia

Spotkanie
Wigilijne

Z myślą o magicznym okresie Bożego Narodzenia stworzyliśmy ofertę spotkania wigilijnego. Kolacja wigilijna zorganizowana będzie w designerskich wnętrzach naszego hotelu. Wysoki poziom obsługi oraz nasze dotychczasowe doświadczenia i oryginalne pomysły sprawią, że wigilijne spotkanie będzie niezapomnianym wspomnieniem.

Sprawdź ofertę

 

 

Nasza
kuchnia

W hotelowym menu znajdują się potrawy z różnych zakątków świata. Będziesz mógł skosztować dań z krajów Ameryki, Azji i Europy, w tym także z Polski. Utalentowany Szef Kuchni - Michał Rutka, zaspokoi Twoje oczekiwania kulinarne potrawami przyrządzonymi zawsze ze świeżych i najwyższej jakości produktów. Stoliki w części restauracyjne rozstawiane są w bezpiecznej odległości, a personel stosuje się do wytycznych WHO.

Nasza kuchnia

Negresco
Bar

Doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu w dobrym towarzystwie i przyjaznej, bezpiecznej nieformalnej atmosferze. Kolorowe wnętrza Negresco Bar zapraszają nie tylko Gości hotelowych ale również mieszkańców Krakowa. Usiądź w wygodnym fotelu i ciesz się aromatem małej czarnej lub zrelaksuj się przy drinku. W naszej przystępnej cenowo karcie barowej na pewno znajdziesz coś dla siebie.

godziny otwarcia Negresco Bar

Poniedziałek - Niedziela 14:00 - 22:00

Bufet pełny
smakowitości

Każdego poranka przywitamy Cię pysznym śniadaniem, które zapewni Ci energię na resztę dnia. Wybierając śniadanie wg Twoich gustów na pewno znajdziesz coś dla siebie. Duży wybór pieczywa, wyselekcjonowane sery i wędliny, jajka w różnej postaci, świeże warzywa i owoce, aromatyczna kawa i wiele innych produktów - sam zdecyduj na co masz ochotę. A wszystko to podane z uśmiechem w naszych niezwykłych, designerskich wnętrzach.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij